loading

Gravírování a řezání laserem

Novinky

Jsme na nové adrese

11. 07. 2018

Přestěhovali jsme se do větších prostor a to na adresu:

Velenského 400

Bělá pod Bezdězem, 294 21

Kdyby jste měli jakékoliv dotazy neváhejte nás kontakovat.

Děkujeme

Tým Grazir, s.r.o.

Nový web

18. 07. 2017

Dnešním dnem jsme pro Vás spustili nové webové stránky. Doufáme, že zde naleznete veškeré potřebné informace. V případě, že Vás bude cokoliv zajímat neváhejte se na nás obrátit! Tým GRAZIR.CZ

Co je to laserové gravírování?

Laserové gravírování je moderní technologie založená na odpaření materiálu nebo barvy do hloubky v řádu mikrometrů. Gravírováním lze tak vytvořit logo, ornament či nápis na povrchu jakéhokoli materiálu.

 

Laserové gravírování lze aplikovat na kovy, dřevo, plasty, sklo, keramiku, kůži, textil, korek, gumu, papír, kámen i jiné materiály.

 

Umíme gravírovat válcové předměty použitím rotačního adaptéru.

  

Řezání laserem
Potřebujete-li uříznout dřevo či plexisklo nebo chcete vyříznout různé nápisy, samotná písmena, loga, ozdoby, postavičky, betlémy, hvězdy nebo modely budov, letadel či lodí, pak jste na správné adrese.

Sháníte-li někoho, kdo Vám vyřeže svícen nebo nápis, jste-li modelář a potřebujete vyříznout překližku nebo vyrobit celý model, pak jsme tu pro Vás.

 

Velké rozlišení CO2 laserového paprsku zaručuje vysokou rychlost, výkon a přesnost značení. Díky vysokému výkonu stroje, zvládneme vyřezat téměř všechny materiály na jeden průchod.

 

Pracovní plocha 610x610 mm spolu s posuvem 250 mm v ose Z, umožňuje značit celou škálu součástí od malých štítků až po objemné předměty využívající celou pracovní plochu.

 
Co jsme schopni nařezat laserem?
Dřevo do tloušťky 20 mm
Plexisklo do tloušťky 10 mm
Desky, sololit, balzu, překližky a jiné materiály


Vyřezáváme díly pro modeláře a to za velmi příznivou cenu. Můžeme Vám připravit celý model nebo součástku, kterou postrádáte. Vyřezaný model či součástku jsme schopni popsat nebo vygravírovat a dotvořit tak celý model.

Gravirování laserem

iconProvozovna
Grazir, s.r.o.
Velenského 400
294 21 Bělá pod Bezdězem
icon+420 720 542 556
iconinfo@grazir.cz
iconwww.grazir.cz
icon